Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ api sealed bearing tricone bit ] bij elkaar passen 231 producten.
Roller Cone Drilling 12 -1/4 " TCI Tricone Drill Bit IACD 537
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
311.1mm Mill Tand Tricoon Boor voor Mijnbouw en Constructie
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Maat: | - Ik heb het niet.1.mm) |
| Verpakking Details: | Houten doos |
Gefreesde tand 12-1/2 inch API driekegelboor
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Maat: | 12 tot 1/2 inch (317,5 mm) |
| Tand: | Gemaalde tand |
Ondergrondse mijnbouw Tricone boorstuk 8-1/4 inch van boorgereedschap
| Verpakking Details: | Houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 2-4 weken |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
API 304,8 mm Tricone Roller Cone Drill Bits
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Kleur: | Klantvereiste |
| Verpakking: | Staaldoos of houten doos |
Rollerkegelboor 6 inch TCI Tricone boor Gesteenteboor Tool
| Verpakking Details: | Houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union |
Tricone boor 17 inch TCI rotsboor voor harde rotsformaties
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Maat: | 17 duim (431.8mm) |
| Kleur: | Klantvereiste |
TCI Tandrol Tricone Mining Button Bit API Rock Bit
| Diameter: | 9 7/8" (251 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
Afgedichte Lager Rolkegel Boor voor Zwaar en Duurzaam Constructiewerk
| Kleur: | Klantvereiste |
|---|---|
| HS -code: | 8207191000 |
| Handelswijze: | Verzegeld lager |
Freestandsboor 10-5/8 inch Tricone boor voor roterende boorinstallatie
| Verpakking Details: | Houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union |

