Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ api iso drill bit nozzle ] bij elkaar passen 762 producten.
Olie diamant boorgereedschap 5-1 / 2 inch PDC boor Bit Of API Spec
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
API Spec 12-1/4 inch Rock Diamond Steel Body Pdc Boorstukken
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
API-specificatie 17-1/2 inch olieput Polycristallijn diamant compact boorstukken
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Rock Tool 17-1/2 inch staal lichaam Pdc boorstukken API
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Diamantenboormachine Biet 10-1/2 inch Hybride boor Biet van API Rock Bit
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Olieveld boormachine 5,5 inch PDC boormachine API-specificatie
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
API-specificatie Boormachine Tool 5 Blades PDC Boor Hard Rock Boorstuk
| Maat: | 12-1/2 inch |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| HS: | 8207191000 |
API-boorgereedschap 17 inch PDC-boorstuk Biet van olieput Geothermisch boorstuk
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
API olieveld boorgereedschap 22 inch PDC boor een beetje van goed wolfraamcarbide boormachines
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
Diamantenboorstuk API-specificatie olieveldputtool
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |

