Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ api iso drill bit nozzle ] bij elkaar passen 762 producten.
Boorgereedschap 8-1/2 inch PDC Solid Carbide Drill Bit van API Spec
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
9-1/2 inch PDC Diamond Drill Bit van API Spec voor Oilfield Drill Bit
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
PDC-boorstuk 6-1/2" 5 bladen olieputboorstuk
| Oppervlaktebehandeling: | Lassen en schilderen |
|---|---|
| Gebruik: | Rockboor van goed |
| Industrieel: | Boorindustrie |
Rotsboren 8.5 inch Diamant PDC Boren Bietje van olie goed
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Hard Rock 8,5 inch diamant PDC boor voor olieboringen
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Diamant 5-1/2" PDC boor voor olieboorinstallatie
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Hard Rock Boren 5-7/8" 5 Blads 3 Nozzle PDC Boorbeitel
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
aangepast China API 6-1/2 inch Buitenste diameter Oilfield Rock Diamond compact PDC Drill Bit
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
6.625 inch Diameter S613 PDC Boorstuk API Reg Boorgereedschap
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
8-1/2 inch buitendiameter Matrix Body PDC boorstukken met 4 1/2 Reg API gas olie boorgereedschap
| Blad: | 7 |
|---|---|
| Snijgrootte: | 16 mm |
| Verpakking Details: | Houten behuizing of stalen doos |

