Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ matrix pdc drill bit ] bij elkaar passen 626 producten.
8-1/4" PDC-boor Diamantboorgereedschap met hogere prestaties
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |
Diamant 8-1/4 "PDC-boor van boorgereedschap voor rotsgaten
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |
Van de de Duimdiamant PDC van API Fixed Cutter Bit 9-1/2 de Boorbeetje van Olie Rig Drill
| Type: | Diamantboor bit |
|---|---|
| Type verwerking: | Smeden |
| Maat: | 9,5" (241,3 mm) |
API-specificatie PDC-boorstuk 5-7/8 " Diamantenboorwerktuig van boorstaafstuk
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Rotsboren 8.5 inch Diamant PDC Boren Bietje van olie goed
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Hard Rock 8,5 inch diamant PDC boor voor olieboringen
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
12/4 inch olieveld boorgereedschap Diamant stuk van PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
24 inch olieveld boorgereedschap Diamant stuk van PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
9.5 inch olieveld boorgereedschap Diamant stuk van PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Olieboormachine 9,5 inch PDC boormachine API diamantboormachine
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Toepassing: | Boorputten in rotsen |

