Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ matrix pdc drill bit ] bij elkaar passen 626 producten.
Olie- en gasputten Matrix PDC-boorstukken voor het boren in rotsen
| Bladhoeveelheid: | 6 |
|---|---|
| Primaire snijzij: | 13 mm |
| Packaging Details: | Wooden Case or Steel Box |
Het Beetje van de Oilfeildboring de Boorbeetje 6 van de 6,5 Duimmatrijs PDC Bladen met 3,5 Duim API Reglar Pin
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren |
| materiaal: | Diamant, Legeringsstaal, Tungston-carbide |
Matrix PDC-boorstuk 8,5 inch 5 bladen Diamantboorstuk
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
API Certificering 7-1548-1 Matrix PDC Boorbits met PDC-inzetstukken voor gebruik in diverse zware booromgevingen
| Api Certification: | 7-1548-1 |
|---|---|
| Industrial: | Oil Well Drilling Tool |
| Make Up Torqure: | According To API |
Gepersonaliseerde 3-7/8 tot 26 inch diameter PDC boorstuk voor olie, gas, waterput boren
| Bladhoeveelheid: | 3-9 |
|---|---|
| Diameter: | 3-7/8 tot 26 inch |
| Type: | PDC-Boorbeetje |
ENG API, ISO Gecertificeerde Matrix Body PDC Boor voor Olie-, Gas- en Waterputboringen
| Primaire snijzij: | 13, 16, 19 mm |
|---|---|
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
| Type: | Het Beetje van de diamantpdc Boor |
China Manufacture Diamond PDC Drill Bit voor waterput Oilfield Rock
| Gebruik: | Olie, gas, waterput, geothermie |
|---|---|
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
| Primaire snijzij: | 13, 16, 19 mm |
Matrix Body PDC Drill Bit 8-1/2 " Diamond Rock Drilling Tool van het olieveld
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
PDC boorgraaf 8-1/2 inch 5 Messen met 16 mm Cutter van olieveld
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Steenboorstuk 9-1/2" legeringsstaal lichaam PDC boorstukken van de olieboorindustrie
| Kleur: | Ieder |
|---|---|
| Goed: | Olie, Mijnbouw, water |
| Toepassing: | De boorindustrie |

