Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ pdc rock bit ] bij elkaar passen 767 producten.
API Rock Bit 17 Duim 7 het Beetje van de Bladenpdc Knoop van goed Boorbeetje
| Type: | PDC-Snijdersbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Diamant PDC boorstuk 10-1/4 inch 6 bladen API boorgereedschappen
| Type: | de beetjes van de rotsboor |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Diamant-Down Hole Drilling Bit 17 " PDC Drill Bit van Oilfield Drilling Well
| Type: | Het Beetje van de Pdcboring |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
API-gecertificeerde 17.5 PDC-boorbits voor zachte tot middelharde formaties
| Type: | PDC boorbit |
|---|---|
| Machinetype: | Boorindustrie |
| Maat: | 17.5" |
Olieveld Diamant Boorgereedschap van 8-1/2 Inch PDC Boor
| Type: | Het Beetje van de diamantpdc Boor |
|---|---|
| Type verwerking: | Smeden |
| Maat: | 8-1/2 inch (215,9 mm) |
Diamant PDC boor stuk 13 inch 6 blad API Spec van olieveld boren
| Type: | diamantenboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Olieveld PDC boorstuk 13-1/4 inch Diamant boorstuk van 6 messen
| Type: | diamond drill bit oil well |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Diamantboorstuk 10-1/4 inch PDC-boorstuk API-boorwerktuigen
| Type: | Diamantboringsinstrument |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Olieput Diamantboren 17 inch S716 PDC boren Bits Of API Spec
| Type: | Het Beetje van de Pdcboring |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
PDC-boorstukken voor de olie- en gasindustrie
| Type: | PDC boorbit |
|---|---|
| Type verwerking: | Smeden |
| Maat: | 17. 50" (444,50 mm) |

