Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ polycrystalline diamond compact bits ] bij elkaar passen 624 producten.
API boor stuk 8 inch PDC diamant boor stuk van olieveld
| Type: | Diamantboor bit |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijnbouw |
| Type verwerking: | Smeden |
PDC Diamond Bit 17-1/2 inch API-verbinding 7-5/8 van olie rots boorgereedschap
| Type: | Vaste Snijder Diamond Bit |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijnbouw, boring, water |
| Kleur: | Klantvereiste |
API Rock Bit 12-1/4 inch 5 Blades Diamond PDC Bit
| Type: | diamantenboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Drill Bit PDC 17-1/2 inch 7 Blades Diamond Drill Bit van API Spec
| Type: | Diamantboringsinstrument |
|---|---|
| Gebruik: | boringsput |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
PDC 17-1/2 inch diamantboor van API-specificatie
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
Diamant boorstuk 12 1/4 inch boorstel PDC boorstuk API-spec
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Diamantboorstuk 17-1/2 inch 7 bladen API PDC Rock Bit
| Type: | PDC Diamond Bit |
|---|---|
| Gebruik: | boringen in de industrie |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, wolframcarbide |
Olie diamant boorgereedschap 5-1 / 2 inch PDC boor Bit Of API Spec
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Diamant PDC boorstuk 8 inch 5 messen boorstuk van de rots boorgereedschap
| Sollicitatie: | Rotsboor voor olie, mijnbouw, gas |
|---|---|
| Maat: | 8" (203,2 mm) |
| Snijder: | 16 mm |
PDC-boorstuk 6 inch Diamond-boorstuk Hard Rock-boorstuk met API 3-1/2 in pinbox
| Type: | Het Beetje van de Pdcboring |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |

