Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ sealed bearing milled tooth drill bit ] bij elkaar passen 178 producten.
Fabriek op maat van wolfraamcarbide-rollerconusborrel voor watermijnbouw
| Diameter: | 9' (229 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
25,0 cm (9-7/8 inch) Diameter IADC TCI Tandwielboor met Drie Kegels voor Mijnbouw
| Diameter: | 9 7/8" (251 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
9 7/8' IADC 435 TCI Tandrol Tricone Mining Drilling Bits
| Diameter: | 9 7/8" (251 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
6-3/4" Trione Boorbeitel API Spec Rotsboor voor Waterboring Put
| Diameter: | 6-3/4" |
|---|---|
| Type verbinding: | API Reg 3-1/2" |
| Machines: | Machines voor het boren |
Mining Bit 9-1/2 "Tricone Drill Bit van Rock Drilling Tool
| Verzending: | Volgens vereiste |
|---|---|
| Verpakking: | Houten doos of stalen doos |
| Tipe lager: | Rolkegel |
10-5/8" Tricone Roller Cone van API Rock Drill Bit
| Diameter: | 10-5/8 " |
|---|---|
| Type verbinding: | API Reg 6-5/8" |
| Machines: | Machines voor het boren |
17-1/2 inch Buitenste diameter Tri Cone Water Well Deep Core Drill Bit Roller Cone Mining Drilling Tool
| Diameter: | 17-1/2 inch |
|---|---|
| Lagertype: | Verzegeld rubber |
| Typ van boorcyclus: | Moddercirculatie |
Tricone boorstuk 14-3/4" IADC 645 Roller Cone Bit Of Water Mining Boorgereedschappen
| Diameter: | 14-3/4 inch |
|---|---|
| Type verbinding: | API Reg |
| Machines: | Machines voor het boren |
6-1/2" Tricone boor voor steenkoolmijnbouw
| Diameter: | 6 1/2" |
|---|---|
| Type verbinding: | API Reg 3-1/2" |
| Machines: | Machines voor het boren |
Rock 17-1/2 " Tricone boorstuk voor water / olie / mijnbouw put boren gereedschap
| Diameter: | 17 1/2" |
|---|---|
| Type verbinding: | API Reg 7-5/8" |
| Machines: | Machines voor het boren |

