Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ sealed bearing milled tooth drill bit ] bij elkaar passen 178 producten.
Wolfraamcarbide Tandrol Lager Afgedicht Harde Rots Tricoon Mijnbouw Boorbits
| Diameter: | 9 7/8" (251 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
TCI 17 inch Tri-Cone Boorbeitel van API Spec Boorgereedschap
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Machinetype: | Boorgereedschap |
| Type verwerking: | Smeden |
Rotsboren 6-1/2 Inch IADC API Kolenmijnboor
| Type: | Tci Tricone Beetje |
|---|---|
| IADC: | 435 |
| Maat: | 6,5 duim (165.1mm) |
API-standaard 8 1/2 inch gefreesd tandtricone bit - China fabrikant voor diepe boorputten
| Hoogwaardige bit: | Schlumberger-boorstuk |
|---|---|
| Naam nr.: | Rotary Tricone-boorstukken |
| factroy: | TCI Tricone Bits Factory |
9-7/8 inch wolfraamcarbide tandrol tricone boor
| Diameter: | 9 7/8" (251 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
Steenboorgereedschap 14-3/4 inch Wolframcarbide boor Bit Of API Spec
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Machinetype: | Boorgereedschap |
| Maat: | 14-3/4 inch (374,6 mm) |
TCI Tricone 12-1/2 Inch Driekegelboor met Drie Rollen
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type verwerking: | Smeden |
| Maat: | 12-1/2 inch |
Volframijn Invoer Roller Cone Tricone Boor Bits Voor Water Well Mining Boren
| Diameter: | 8 1/2' (216mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
9" IADC 735 TCI Tandrollaslagers Tricone-boorstuk Hard Rock-boorstuk voor mijnbouw
| Diameter: | 9' (229 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
Kymera Mach 4 Hybride Tricone-boorgereedschap voor bit Schlumberger-boorbit binnen seriemodel
| Bits Verkoop: | Tricone-boorstukken te koop |
|---|---|
| Kegelverschuiving: | Gauge of schisel |
| Naam nr.: | Rotary Tricone-boorstukken |

