Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ tungsten carbide milled tooth bit ] bij elkaar passen 158 producten.
Wolframcarbide boorstuk 6 inch API Spec Tri-cone Roller cone Boorstuk
| Type: | De Snijdersbeetje van de rolkegel |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Steen boor stuk 12-1/4 inch Tricone boor stuk
| Verpakking Details: | Houten Doos en Metaaldoos |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
API Roller Cone Bit de Getande (St) Tricone Beetjes van het 13-1/2 duimstaal van het Hulpmiddel van de Rotsboring
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren, water |
| materiaal: | Diamant, Legeringsstaal, Tungston-carbide |
Drie rollende kegel bit 12-1/4 ️Gemalen tand van Tricone bit voor het boren van de put
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
13-3/4 inch staal tand rol kegel boren stuk
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Machinetype: | Boorgereedschap |
| Maat: | 3 tot 4 inch (349,25 mm) |
14-3/4" staal gefreesde tandrol cone mijnbouw boorgereedschappen
| Verpakking Details: | Houten behuizing of stalen doos |
|---|---|
| Levertijd: | Volgens de bestelhoeveelheid |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Hoogsterke wolfraamcarbide insetsteen driehoekige boor voor energie-winning Hard gesteente boren
| Standaard: | API-7-1, ISO |
|---|---|
| Kleur: | Klantvereiste |
| HS -code: | 8207191000 |
Freestandsboor 10-5/8 inch Tricone boor voor roterende boorinstallatie
| Verpakking Details: | Houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union |
17-1/2 inch Diameter TCI tand wolfraamcarbide driehoekige boor voor mijnbouw
| Buitendiameter: | 17 1/2 inch (444,5 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Verzegeld rubber |
| Typ van boorcyclus: | Moddercirculatie |
Op maat gemaakte wolfraamcarbide insert tci tricone waterput rots boorstukken
| Diameter: | 12 1/4 " (311 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Journallagers/verzegelingsringen van vlak rubber |
| Typ van boorcyclus: | Moddercirculatie |

