Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ tungsten carbide milled tooth bit ] bij elkaar passen 158 producten.
Tricone Rots beet 12 Duim Gemalen Tandbeetje met 4-1/2 API Pin Box
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren, water |
| materiaal: | Diamant, Legeringsstaal, Tungston-carbide |
ENG Low-Friction Carbide Insert Rock Bit voor minder energieverbruik
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Steenboorgereedschap 14-3/4 inch Wolframcarbide boor Bit Of API Spec
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Machinetype: | Boorgereedschap |
| Maat: | 14-3/4 inch (374,6 mm) |
Wolfraamcarbide inzetstuk tand 3 rollenkegel boor voor waterputboring
| Standaard: | API-7-1, ISO |
|---|---|
| Hs-code: | 8207191000 |
| Toepasselijke industrieën: | Bouwwerkzaamheden, energie en mijnbouw |
Tricone Bit 10-5/8 inch TCI Bit van IADC 536 met API Pin 6-5/8
| Verpakking Details: | Houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 2-4 weken |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Roller Cone Tungstern Carbide Tricone Rock Bit 8-1/4 inch TCI
| Verpakking Details: | Houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 2-4 weken |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Wolfraamcarbide Tandrol Lager Afgedicht Harde Rots Tricoon Mijnbouw Boorbits
| Diameter: | 9 7/8" (251 mm) |
|---|---|
| Lagertype: | Roller-ball-roller-push-knop/verzegeld lager |
| Circulatie: | Jet Air |
171.5 mm Buitenste diameter wolfraamcarbide tand Api Tri kegel Water Well Mining Drill Bit
| Diameter: | 171,5 mm (6,75 inch) |
|---|---|
| Lagertype: | Verzegeld rubber |
| Typ van boorcyclus: | Moddercirculatie |
Volframcarbide insert tand Tri Cone Rock boor Bits Voor mijnbouw waterput steengroeve Boren
| Lagertype: | Verzegeld rubber |
|---|---|
| Typ van boorcyclus: | Moddercirculatie |
| Maatbescherming: | Ja |
TCI Tricone Bit 12-1/2 Inche IADC 537 Of API Spec Rock Bit voor olie-mijnbouw
| Type: | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |

