Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] bij elkaar passen 447 producten.
6-1/2" olieput PDC boor stukje diamant rots boorgereedschap
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 6-1/2'(165,1 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
6-1/2 inch 6 Blades PDC boorstuk met polycrystallin diamant composiet materiaal
| Oppervlaktebehandeling: | PDC-Tussenvoegsel |
|---|---|
| Gebruik: | boringsput |
| Bittype: | Vaste snijmachine PDC-bit |
Olie diamant boorgereedschap 5-1 / 2 inch PDC boor Bit Of API Spec
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
PDC boorstuk 17-1/2 " van olieput Hard Formation Boorgereedschap
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Boorputten in rotsen |
| Gebruik: | Olie, mijnbouw, gas |
8-1/4" PDC-boor Diamantboorgereedschap met hogere prestaties
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |
Diamant 8-1/4 "PDC-boor van boorgereedschap voor rotsgaten
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |
Diamant PDC-boorstuk 17-1/2 inch 6 messen Vaste snijmachine boorgereedschap van API-specificatie
| Type: | diamantenboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Hard Rock Diamond PDC-boorstuk 9-1/2 " van API-spec-boorinstrument
| Vorming: | Zacht tot matig hard |
|---|---|
| Materiaal: | legeringsstaal, wolfraamcarbide |
| Toepassing: | Directionele booringen, horizontale booringen, verticale booringen |
12/4 inch olieveld boorgereedschap Diamant stuk van PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
24 inch olieveld boorgereedschap Diamant stuk van PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |

