Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] bij elkaar passen 447 producten.
Down Hole Tool 9-1/2 inch 7 Blades PDC Boor een beetje van olieveld boren
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
Diamant 7-7/8 inch vaste snijmachine PDC boorstukken van boorgereedschappen
| HS: | 8207191000 |
|---|---|
| Type: | Rockboorgereedschap |
| Maat: | 7 7/8 inch |
Diamant 5-1/2" PDC boor voor olieboorinstallatie
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Diamantboor Tool 12-1/4" PDC boor voor superieure prestaties
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |
12-1/4 "S323 PDC-boor van oliebron-diamantboorgereedschap
| Maat: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
|---|---|
| Type: | Diamantboorgereedschap |
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
PDC Drill Bit 12-1/4" S323 Of API Oil Well Drilling Tool
| Gebruik: | Oliebron rotsboren |
|---|---|
| Maat: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
10-5/8" Diamant PDC-boorbit voor oliebronnen
| Gebruik: | Oliebron rotsboren |
|---|---|
| Maat: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
9-1/2" PDC Drill Bit of Oil well Hard Rock Drill Bit
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |

