Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] bij elkaar passen 447 producten.
9.5 inch olieveld boorgereedschap Diamant stuk van PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Olieboormachine 9,5 inch PDC boormachine API diamantboormachine
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Toepassing: | Boorputten in rotsen |
Olieveld diamantenboorgereedschap 6 " Rock PDC boorstuk
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Steen Diamant Boren OFf Hard Formation 8.5 inch PDC Boren Bit
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | Ongeveer 40 kg. |
Diamond Rock Drilling 8,5 inch Steel Body PDC Drill Bit Of Oilfield
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | Ongeveer 40 kg. |
Rock Well Diamond Drilling Bit 9-1/2 " PDC Drill Bit Of Oil Drilling Equipment
| Gebruik: | Olieputten, mijnen, waterputten, geografische verkenning. |
|---|---|
| Primary Cutter siSe: | 16mm en 13mm |
| Type verbinding: | API 6-5/8 |
5-7/8" PDC boorbeitel van diamantboor voor harde gesteenteformatie
| Gebruik: | Middelharde formatie |
|---|---|
| Maat: | 5-7/8"(149,2 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
6-1/2 "PDC-boorstuk met dubbele rijtjes olieput
| Gebruik: | Middelharde formatie |
|---|---|
| Maat: | 6000 "(152,4 mm) |
| Materiaal: | Diamond, legeringsstaal, Tungston Carbide |
Olieboormachine 6-1/2 inch diamant vaste PDC boorbeitel voor olieboringen
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| gewicht: | ongeveer 18 kg |
Het Beetje van de olieveldboor de Olie Rig Drill Bit van 9 Duimdiamond pdc drill bit of
| Type: | diamantenboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |

