Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ steel body pdc drill bits ] bij elkaar passen 724 producten.
22 Inch Oilfield Rock PDC Rock Steel Drill Bit Diamond Boorgereedschap
| Type verwerking: | Smeden |
|---|---|
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
| Applicatie: | Olie- of water- of gasboorputten |
Verwerking van smeden Type olie gas water API PDC steenboorstukken met 9 mondstukken
| Type verwerking: | Smeden |
|---|---|
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
| Applicatie: | Olie- of water- of gasboorputten |
Diamant 4-1/2" PDC boor voor olieboring
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
|---|---|
| Gebruik: | oliebrilling |
| Industrieel: | Boren en onder gat |
5 Blade Matrix Body PDC-boren API Thread Rock Drilling Tool
| Verpakking Details: | Houten behuizing of stalen doos |
|---|---|
| Levertijd: | Volgens de bestelhoeveelheid |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
8-1/2 inch buitendiameter Matrix Body PDC boorstukken met 4 1/2 Reg API gas olie boorgereedschap
| Blad: | 7 |
|---|---|
| Snijgrootte: | 16 mm |
| Verpakking Details: | Houten behuizing of stalen doos |
Hard Rock 8 inch 6-blads Matrix Body PDC boorbeitel voor olieboorinstallatie
| Blad: | 6 |
|---|---|
| Snijgrootte: | 16 mm |
| Verpakking Details: | Houten doos of metalen doos |
4,5 inch (114,3 mm) M516 PDC boor voor olie- en gaswinning
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
5.875 inch Stalen Body PDC Diamant Olie Gas Boorbeitel
| Verpakking Details: | Houten kist |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 weken |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Geoptimaliseerd voor het boren van PDC-bits ontworpen om consistente resultaten te leveren en een langere levensduur in de olie- en gasindustrie
| Connection Type: | API 3-1/2 |
|---|---|
| Rotaryspeedrange: | Variable, Depending On Drilling Conditions |
| Design: | Optimized For Efficient Drilling |
Diamant PDC-boorstuk voor de boorindustrie in een houten doos
| Type: | PDC-Boorbeetjes |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Stinere |
| Gewicht: | 85 kg |

