Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ steel body pdc drill bits ] bij elkaar passen 724 producten.
9-1/2" PDC Drill Bit of Oil well Hard Rock Drill Bit
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
Olie Rig Drill Bit de Beetjes van de 8-1/2 Duimpdc Boor van DTH-Boringshulpmiddel
| Type: | diamantenboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
PDC-boorstuk 6-1/2 "Staal lichaam 7 messen van olieveld diamantboorgereedschap
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
Stalen lichaam Diamant PDC boorgereedschap 12 inch Oil Rock PDC boorstuk
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Versatile diamant boor stuk 8-1/2 " 5 messen PDC boor stuk van olie boorput gereedschap
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
12-1/4 "S323 PDC-boor van oliebron-diamantboorgereedschap
| Maat: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
|---|---|
| Type: | Diamantboorgereedschap |
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
Diamant 8-1/4 "PDC-boor van boorgereedschap voor rotsgaten
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |
Diamant boorgereedschap 12 inch 5 bladen PDC boorstuk van olieveld boorstuk
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
PDC-boorstukken voor olie- en gasbooringen
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Type: | Rockboorgereedschap |
Down-hole 8-1/2 inch 5-bladige diamant PDC-boor voor harde formatie
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| gewicht: | ongeveer 18 kg |

