Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ steel body pdc drill bits ] bij elkaar passen 724 producten.
17-1/2 " PDC Drill Bit of Oil Well Rock Drilling Tool
| Maat: | 17. 50 "(444,50 mm) |
|---|---|
| Type: | PDC-Boorbeetje |
| Bladen: | 5Blades |
API PDC Rock Bit 13-1/4 Inch PDC Borrel Bit Of Oil Diamant Borrel Bit
| Type: | Boor beetje |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Diamant PDC bit 17 " Hard Rock PDC boorbitten Olie rig boorbit
| Type: | Het Beetje van de Pdcboring |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
PDC-boorstuk 22-1/2 inch Diamantboorstuk van olieveldboorstuk
| Type: | Diamantboor bit |
|---|---|
| Machinetype: | Boorindustrie |
| Kleur: | Klantvereiste |
Olieboorplatform 17 inch PDC-boorplatform API-specifiek
| Type: | Het Beetje van de olieveldboor |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
8,5 inch stalen behuizing 7 blads 16mm primaire snijder Rock Pdc boor
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Type: | PDC-boor |
Fabriek 5-7/8" olieveld boorgereedschap van stalen behuizing PDC diamantboor
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
Olie PDC boor stuk 12-1/4 inch Vaste PDC bladen Diamant boor stuk van olieveld
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
5-7/8" PDC boorbeitel van diamantboor voor harde gesteenteformatie
| Gebruik: | Middelharde formatie |
|---|---|
| Maat: | 5-7/8"(149,2 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |

