Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ steel body pdc drill bits ] bij elkaar passen 724 producten.
PDC-Duim 5 van Snijdersdiamond drill bit steel body 6-1/2 Bladen
| Type: | Het beetje van de de Diamantboor van het staallichaam |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren, waterput |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Diamantboorwerk 17-1/2 inch 7 bladen PDC Inbreng Bit Of Rock boorgereedschap
| Type: | Het Beetje van de Pdcboring |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Van de de Duimpdc Hardrock van API Rock Bit 13-1/4 de Boorbeetje van Olie Rig Drill Bit
| Type: | diamond drill bit oil well |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
9.5 inch stalen lichaam 5 lemmet 16mm cutter Pdc diamant boor stukjes
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Type: | PDC-boor |
215.9mm Bi-centrale stalen lichaam PDC boorstuk voor rotsboren
| Blad: | 6+5 |
|---|---|
| Snijgrootte: | 16 mm/13 mm |
| Mondstuk: | 7 |
Olieboorplatform 9 1/2 " Olieveld PDC Rock Bit Of Boorapparatuur
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
Rock Diamond boren 12-1/4 inch PDC Cutter Oil Well Boor Bit
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |
10-5/8" Diamant PDC-boorbit voor oliebronnen
| Gebruik: | Oliebron rotsboren |
|---|---|
| Maat: | 12-1/4 '(311,1 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Gebruik: | oliebrilling |
|---|---|
| Maat: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Type: | Diamantboorgereedschap |
8-1/4" PDC-boor Diamantboorgereedschap met hogere prestaties
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, mijn, water boren goed |
| Materiaal: | Diamant, legeringsstaal, |

