Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ steel body pdc drill bits ] bij elkaar passen 724 producten.
API Rock 6-1/2 inch diamant PDC-boor van olieboorput
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| gewicht: | ongeveer 18 kg |
Olieboormachine 6-1/2 inch diamant vaste PDC boorbeitel voor olieboringen
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| gewicht: | ongeveer 18 kg |
API Rock Bit 17 Duim 7 het Beetje van de Bladenpdc Rots van het Beetje van de Olieveldboor
| Type: | diamant boor |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, boren, water |
| Materiaal: | Diamond, legeringsstaal, Tungston Carbide |
Duim 7 van Diamond Insert Bit 17-1/4 het Staallichaam van de Bladenrots van Diamond Cutting Tool
| Type: | PDC Diamond Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
PDC Bits 6′′ (152mm) Stalen lichaam 3 1/2′′ Reg API Diamant boorstuk
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
Steengroevewerktuigen van 12 inch PDC Diamond Bit
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
Duim 5 Bladen Diamond Fixed Cutter Drill Bit van Diamond Drill Bit 8-1/2 van Oliebron
| Type: | diamantenboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | Olie, gas, mijnbouw, boorwerk |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |
Olieput boren stuk 13 inch Matix Body PDC boren stuk van Pilot Hole stuk
| Machinetype: | Boorgereedschap |
|---|---|
| Type verwerking: | Gieten |
| Maat: | 13 -1/2 „(342.9mm) |
9-6/10 Inch Buitendeurs 5 Vleugels Matrix Body PDC Boorstukken API Pin Gas Oil Boorgereedschap
| Type: | Rockboorgereedschap |
|---|---|
| Blad: | 5 |
| Snijgrootte: | 19 mm |
5 inch matrix body PDC boorstuk voor rotsdiamantenboorwerk van API-spec
| Kleur: | aangepast |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Productieproces: | CNC-MACHININGEN |

