Alle producten
-
Rita.De kwaliteit van de tricone is goed. -
Guramje bit is uit het gat gehaald, laat ik je even weten dat ik onder druk stond, het presteerde goed. En de teruggehaalde bit is als nieuw.
zoekwoorden [ steel body pdc drill bits ] bij elkaar passen 724 producten.
Diamond Rock Drilling 8,5 inch Steel Body PDC Drill Bit Of Oilfield
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | Ongeveer 40 kg. |
De Boorbeetjes 12 van het staallichaam PDC het Tussenvoegselbeetje van de Duimpdc Knoop van Diamond Down Hole Drilling Tool
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Stalen PDC-boormachine 26 inch 8 bladen olieveldboorgereedschap
| Type: | diamant pdc beetje |
|---|---|
| Gebruik: | Goed Borend, olie |
| Materiaal: | Diamant |
8-1/2 inch S616 Steel Body PDC Drill Bits van Hard Rock Drilling
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
|---|---|
| Type: | Diamantboor bit |
| Oppervlaktebehandeling: | PDC -insert |
12 1/4'' PDC-boor met stalen behuizing voor geothermische exploratie van oliegas
| Blad: | 6 |
|---|---|
| Primaire snijzij: | 16 mm |
| Snijders: | Polykristallijne diamant compact (PDC) |
8 1/2" 215,9 mm PDC-borrel voor het boren van olie en gas
| Blad: | 6 |
|---|---|
| Primaire snijzij: | 16 mm |
| Mondstuk: | 7 |
PDC-boorstukken voor de olie- en gasindustrie
| Type: | PDC boorbit |
|---|---|
| Type verwerking: | Smeden |
| Maat: | 17. 50" (444,50 mm) |
API Spec 12-1/4 inch Rock Diamond Steel Body Pdc Boorstukken
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
Rock Tool 17-1/2 inch staal lichaam Pdc boorstukken API
| Materiaal: | Diamanten- en legeringsstaal |
|---|---|
| API-certificering: | 7-1548-1 |
| Gewicht: | ongeveer 18 kg |
PDC Diamond Bit de Beetjes van de het Lichaamspdc Boor van het 17-1/2 Duimstaal van Olie Rig Downhole Drilling Tool
| Type: | Diamantboorstuk |
|---|---|
| Gebruik: | olie, gas, minig, het boren, water |
| Materiaal: | Diamant, legerd staal, Tungstoncarbide. |

